سری هوشمند فیبر چیپ سیل GYXKT0812

فیبر چیپ سیلر مدل GYXKT0812 یک دستگاه مناسب جهت اجرای چیپ سیل سطحی، آب بندی پل ها و سیل کت در سایر پروژه های راهسازی. لایه آسفالتی ایجاد شده با فیبر حداکثر تماس و چسبندگی را ایجاد می کند.
این دستگاه به عنوان یک سیستم هوشمند توسط شرکت ما توسعه یافته و حقوق آن به ثبت رسیده است. بهبود طراحی قیرپاش مدل GYKT0616B در این ماشین منجر به طراحی دو ردیف قیرپاش در اطراف سیستم پاشش فیبر شده است که می توان هر بخش را به تنهایی بهره برداری کرد و در در انواع پروژه ها مورد استفاده قرار داد.

Read More
میکروسورفیسینگ هوشمند سری HGY5311TXJ

سری هوشمند HGY5311TXJ از میکروسوفیسینگ های ساخت شرکت، به طور عمده جهت ترمیم عوارض آسفالت بکار می رود. مواردی همچون، کاهش اصطکاک سطح آسفالت، ترمیم ترک ها و شیارها جهت بهبود عملکرد لغزشی جاده و آب بند نمودن آن. این ماشین به طور گسترده ی در پروژه های راهسازی که برای نگهداری راه ها تعریف می شوند، از قبیل اسلاری سیل و میکروسورفیسینگ کاربرد دارد.

سیستم کنترل به نحوی طراحی شده تا اپراتور قادر به کنترل همه اجزا باشد و با فشردن یک کلید ساده قطع و وصل هر جز را کنترل کند. PLC بکار رفته از بهترین برندهای دنیاست و قادر به کنترل هوشمند اجزای سیستم است. همه این تجهیزات در یک مانیتور قابل کنترل هستند. در ضمن، سیستم هشدار نصب شده همراه با این سیستم کنترل سبب راحتی کار در حین اجرا می شود.

Read More
خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY06H

خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY06H یک نمونه جدید از تجهیزات تولید قیرهای امولسیونی است که توسط شرکت ما با شمارهZL00226275.4  ثبت اختراع ملی شده است. این تجهیزات قادر به تولید رنج وسیعی از قیرهای امولسیونی با شرایطی پایدار می باشد، که برای مصارف مختلف در انواع پروژه های راهسازی مناسب هستند، پروژهایی مانند سیل کت، پریم کت، تک کت و آسفالت های حفاظتی (چیپ سیل و میکروسورفیسینگ).

Read More
دستگاه چیپ سیلر مدل HGY5250TFC

چیپ سیلر مدل HGY5250TFC یک دستگاه کوچک با قدرت مانور بالا جهت اجرای چیپ سیل سطحی، آب بندی پل ها و سیل کت در سایر پروژه های راهسازی است. به همین واسطه است که نه تنها از آن جهت تعمیر و نگهداری لایه رو سازی در جاده های پر تردد می توان بهره گرفت، بلکه در احداث راه های روستایی و جاده های کم تردد نیز بکار گیری می شود.

همانطور که در سالیان اخیر شاهد افزایش پیوسته بار ترافیکی در جاده های کشور بوده ایم، این امر تخریب روسازی را به دنبال داشته است لذا توجه به روش های نگهداری بیش از پیش احساس می شود.

Read More
میکروسورفیسینگ هوشمند سری HGY5251TFC

سری هوشمندHGY5251TFC  از میکروسوفیسینگ های ساخت شرکت، به طور عمده جهت ترمیم عوارض آسفالت بکار می رود. مواردی همچون، کاهش اصطکاک سطح آسفالت، ترمیم ترک ها و شیارها جهت بهبود عملکرد لغزشی جاده و آب بند نمودن آن. این ماشین به طور گسترده ی در پروژه های راهسازی که برای نگهداری راه ها تعریف می شوند، از قبیل اسلاری سیل و میکروسورفیسینگ کاربرد دارد.
این ماشین که برای تعمیر و نگهداری جاده استفاده می شود یک محصول نوآورنه می باشد که مطابق آخرین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و ساخته شده است. تست های فراوان این ماشین در طول سال ها سبب شده که این ماشین به یک محصول با کیفیت بالا و بدون نقص برای اجرای پروژه های اسلاری سیل و میکروسورفیسینگ تبدیل شود.
کاربری آسان در کنار طراحی زیبا دستگاه و همچنین قطعات با کیفیت آن باعث شده است تا این مدل به یک دستگاه ایده آل میکروسورفیسینگ تبدیل شود.

Read More
خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY06F

خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY06F یک نمونه جدید از تجهیزات تولید قیرهای امولسیونی است. این تجهیزات قادر به تولید رنج وسیعی از قیرهای امولسیونی با شرایطی پایدار می باشد، که برای مصارف مختلف در انواع پروژه های راهسازی مناسب هستند، پروژهایی مانند سیل کت، پریم کت، تک کت و آسفالت های حفاظتی (چیپ سیل و میکروسورفیسینگ).
نوع طراحی آن سبب انطعاف پذیری بالای آن در تولید و حمل و نقل شده است.

Read More
اسلاری سیل با فیبر HGY5311TFC

سری هوشمند HGY5311TFC از میکروسورفیسینگ های ساخت شرکت، با اضافه شدن واحد افزودن فیبر بهبود قابل توجهی یافته اند و به طور عمده جهت ترمیم عوارض آسفالت بکار می رود. مواردی همچون، کاهش اصطکاک سطح آسفالت، ترمیم ترک ها و شیارها جهت بهبود عملکرد لغزشی جاده و آب بند نمودن آن.

سیستم های تغذیه مواد به پنج دسته تقسیم می شوند:
:: تغذیه مصالح
:: تغذیه قیر امولسیون
:: تغذیه آب
:: تغذیه فیلر
:: تغذیه افزودنی ها

Read More
خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY10A

خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY10A یک نمونه جدید از تجهیزات تولید قیرهای امولسیونی است که توسط شرکت ما با شماره  ZL00226275.4ثبت اختراع ملی شده است. این تجهیزات قادر به تولید رنج وسیعی از قیرهای امولسیونی با شرایطی پایدار می باشد، که برای مصارف مختلف در انواع پروژه های راهسازی مناسب هستند، پروژهایی مانند سیل کت، پریم کت، تک کت و آسفالت های حفاظتی (چیپ سیل و میکروسورفیسینگ).

Read More