درباره ما

شرکت Gaoyuan Road Maintenance Equipment Co., Ltd. به عنوان یک تولیدکننده چینی که جزو سه تامین کننده برتر ماشین آلات نگهداری راه است، شناخته می شود. از زمان آغاز به کار شرکت در سال 2004، ما به دنبال توسعه محصولات خود بوده ایم و ماشین آلاتی از قبیل قیرپاش های تمام اتوماتیک، چیپ سیلرها، میکروسورفیسینگ های هوشمند ، اسلاری سیل و ماشین های برف روب جزو محصولات ما می باشند. طراحی و ساخت ماشین آلات با توجه به کاربرپسند بودن و بکارگیری قطعات با طول عمر بالا صورت می پذیرد لذا محصولات با استاندارد CE مطابقت دارند. این سبب شده تا کاربران محصولات ما را به عنوان محصولاتی راحت و کاربردی بشناسند. محصولات ما در بیش از 30 کشور و 6 قاره جهان به فروش رفته اند، کشور هایی همچون: روسیه، مکزیک، هند و ایران از این قبیل اند. گروه بهبود صنعت به عنوان نماینده رسمی شرکت در زمینه فروش در ایران فعال است.

در سال 2012، ما اقدام به راه اندازی اولین آزمایشگاه تجهیزات نگهداری راه در چین نمودیم. چراکه تلاش ما ساخت محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا برای مشتریان ماست. ما کارمندانی آموزش دیده و خبره را به خدمت گرفته ایم تا محصولاتی پیشرفته تولید نماییم. بکارگیری بهترین قطعات از مشهورترین برند های دنیا از مولفه کلیدی در تولیدات ماست و همه تولیدات ما تحت استاندارد ISO9001:2000 تولید می شوند. هر مرحله از چرخه تولید تحت نظارت دقیق کنترل کیفیت انجام می شود تا نهایتا محصولی با کیفیت بالا در اختیار شما قرار گیرد.

تلاش های ما در عرصه تولید محصولات با کیفیت منجر به دستیابی ما به جوایز و عناوین متعددی در طی این سال ها شده است. جوایز و عناوینی همچون: جایزه همکاری بین المللی برای تحقیق و تکنولوژی و در همین راستا ما برای دوسال پیاپی (2010 و 2011) در فهرست 50 تولیدکننده برتر چینی در زمینه ماشین آلات راهسازی قرار گرفتیم. ما افتخار عضویت در مجامع ISSA , ARRA را نیز دارا هستیم و برای محصولاتمان استانداردهای CE, CCC را اخذ نموده ایم.

نتیجه تلاش های واحد تحقیق و توسعه ما ثبت 108 اختراع ملی و 15 محصول پرفروش است. محصولات ما در پروژه های راهسازی مطرح چین بکارگیری شده اند، پروژه های همچون: روکش خیابان چانگ آن که مشهورترین خیابان چین است، جاده دسترسی فرودگاه پودانگ و فرودگاه بین المللی شانگهای و ... . (برخی از پروژه ها)

ارائه قیمت های رقابتی جزو تلاش های ما برای احترام به حقوق مشتریان است و بخشی از این اقدام را با توافقات بلند مدتی که با سازندگان کامیون در چین همچون  FAW، FOTON و  SINOTRUKداشته ایم، میسر ساخته ایم. و بخش دیگر را با کاهش هزینه های تولیدمان محقق نموده ایم. کارمندان ما آموزش های مستمر می بینند تا بهره وری آنها در کار افزایش یافته و درنهایت کاهش هزینه های نیروی انسانی را شاهد باشیم. این روش ما را قادر ساخته تا ماشین آلاتی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی تولید نماییم.

ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت یکی از خواسته های ماست. به همین واسطه مهندسان مجرب برای نصب و تعمیر بکار گرفته ایم. پشتیبانی فنی ما آماده پاسخگویی به شما بوده تا سریعا عیب یابی دستگاه خود را انجام دهید. چشم انداز ما بر پایه صداقت و اعتماد پایه نهاده شده است. ما تلاشمان پاسخگویی و فراهم کردن بهترین گزینه ها برای شماست، لذا هیچگاه در تماس با ما دریغ نکنید.